Dlaczego warto wybrać naszą Szkołę?

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę? Czyli krótka informacja o II LO i ofercie na rok szkolny 2016/17 dla uczniów klas III gimnazjum i ich rodziców.
II Liceum Ogólnokształcące im. Konstytucji 3 Maja
w Krośnie istnieje od 1 września 1988 roku...

Nasza szkoła w projekcie Erasmus+

Nasza szkoła od lat bierze udział w projektach międzynarodowych organizowanych w ramach Unii Europejskiej.
Aktualnie realizujemy projekt pod nazwą:
'Zawody XX i XXI wieku - czy więcej je dzieli, czy łączy'...

Szkolna Grupa Teatralna

Teatr Vacuum powstał w 2003 roku jako propozycja dla uczniów i uczennic, chcących połączyć formy dramatyczne z pogłębianiem znajomości języków obcych. Uczniowie wszystko przygotowują sami – piszą i tłumaczą teksty, układają scenariusze, szyją kostiumy....
Zapraszamy do odwiedzenia strony teatru!

Wydarzenia

Zobacz wszystkie newsy

Aktualności

Uwaga stypendia !

Nowy rok szkolny, nowe rozdanie pomocy. Podajemy adresy internetowe miejsc gdzie można zaleźć odpowiednie informacje. Portal   www. krosno.pl Stypendia motywacyjne dla krośnieńskich uczniów - nowe zasady Nabór wniosków o stypendia szkolne na rok szkolny 2016/2017 Rządowy program...

Czytaj więcej

Uwaga kandydaci do II LO

Przyjmowanie świadectw ukończenia klasy III gimnazjum, zaświadczeń o wyniku egzaminu gimnazjalnego oraz innych dokumentów związanych z rekrutacją odbywać się będzie w dniach: 24.06 (piątek) - 9.00 - 15.00 27.06 (poniedziałek) - 8.00 - 15.00 28.06 (wtorek) - 8.00 - 15.00...

Czytaj więcej