Testimonials

15 listopada (czwartek) od godz. 12.00 do 16.00  w ramach akcji "Bezpieczny kierowca" będzie można skorzystać z symulatora dachowania i alkogogli (parking szkolny). Pokaz planowany jest dla klas I a i II a (lekcja 6), III a (lekcja 7) i III f (lekcja 8), pozostali zainteresowani uczniowie mogą skorzystać z symulatora na przerwie lub po lekcjach.

Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że w związku z uchwaleniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustawy o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej poniedziałek, 12 listopada 2018 r., jest dniem wolnym od pracy. W tym dniu w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.

9 listopada o godz. 11.10 na dużej sali gimnastycznej odbędzie się uroczysta Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W związku z 100 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę nasza Szkoła włączy się w ogólnopolską akcję "Rekord dla Niepodległej". Dokładnie o godz. 11.11 planujemy wspólne odśpiewanie czterozwrotkowego Mazurka Dąbrowskiego. Do akcji uroczystego odśpiewania hymnu zaprasza Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej.

7 listopada (środa) o godz. 8. 30  odbędą się ostatnie zajęcia dla klasy III a w ramach programu "Rozszyfruj matematykę" realizowanego przez PWSZ w Krośnie.