Koła zainteresowań

Oferta zajęć pozalekcyjnych w II LO  w Krośnie w roku szk. 2017/18

Rodzaj zajęć Prowadzący Termin Sala
Kółko języka angielskiego Monika Karnas Poniedziałek, doraźnie III b Czwartek, doraźnie III a Kor. IIp.
Tomasz Kasprzyk Środa, 10.35-11.20, III a

Czwartek, 13.20-14.05, III c

Beata Kijowska Poniedziałek, 7.10-7.55, III e
Irena Kolanko Środa, 10.35-11.20, III f

Piątek, 13.20-14.05 I a

Agnieszka Trybus-Gorczyca Czwartek, 13.20-14.05 III c
Kółko języka francuskiego Beata Rachwał Poniedziałek, 8.50-9.35, III d

Wtorek, 11.25-12.10, kl. III c

Środa, 8.00-8.45, III d

Kółko języka niemieckiego Anna Hadel Poniedziałek, 8.50-9.35, II d

Środa, 12.30-13.15, III a, e

Anna Przybyłowicz Poniedziałek, 9.45-10.30, III d
Chór Mateusz Suchodolski Sobota (doraźnie) Kor.
Kółko ekonomiczne Zbigniew Suchodolski Sobota, 9.00-11.00 co 2 tyg.

Czwartek, 11.25-12.10

Teatr „Vacuum” – grupa kabaretowa i grupa ekspresji tanecznej Anna Przybyłowicz Piątek (doraźnie) Kor.
Kółko fizyczne Irma Szott Poniedziałek, 12.15-13.15 III a

Sobota, doraźnie II a

Sławomir Bloch Poniedziałek, 11.25-12.10, III f
Kółko chemiczne Agata Chodorowicz-Bąk Piątek, 11.25-12.10 III e

Środa, 12.30-13.15, gr. międzykl.

Monika Szafran Środa, 10.35-11.20, III f
Kółko ekologiczne Maciej Guzik Środa, 14.10-14.55, gr. międzykl.
Kółko geograficzne Tatiana Gonet Środa, 13.20-14.04, kl. III a

Czwartek, 12.30-13.15, II d

Kółko biologiczne Maciej Guzik Poniedziałek, 11.25-12.10, III f
Tomasz Szarłowicz Poniedziałek, 15.00-15.45. II e

Środa, 7.10-7.55, III e

Czwartek, 7.10-7.55, II f

Kółko matematyczne Beata Czuba Wtorek, 8.00-8.45 III a

Czwartek, 13.20-14.05, II a

Piątek, 7.10-7.55, III d

10

14

20

Mariola Jastrzębska Poniedziałek, 13.20-14.05, III e

Czwartek, 9.45-10.30 III f

Stanisław Józefczyk Środa, 7.10-7.55 III d

Czwartek, 7.10-7.55, gr. międzykl.

Jolanta Mięsowicz Czwartek, 13.20-14.05. I a

Piątek, 7.10-7.55 III c, b, e

Wtorek, doraźnie, III b

22
Kółko historyczne, wos Lucjan Dynowski Wtorek, 8.50-9.35, hist. II c
Elżbieta Longosz Czwartek, 7.10-7.55 hist., III .

Poniedziałek, 8.00-8.45, I c

11

7

Elżbieta Świstak Poniedziałek, 9.45-10.30, wos, III d

Poniedziałek, 8.50-9.35,wos, II d

Poniedziałek, 10.35-11.20, wos, IIId

Poniedziałek, 12.30-13.15, hist, III d

Kółko języka polskiego Renata Pernal Środa, 15.00-15.45, III d

Czwartek, 9.45-10.30, II c, III e

Lucyna Klein Czwartek,12.30-13.15, III a, b

Piątek, 7.10-7.55, II c

Wtorek, 10.35-11.20, II c, III b

Arkadiusz Prajsnar Sobota ,9.00-12.00, kl. III c, d

Czwartek, 14.10-14.55, III d

SKS piłka nożna Wojciech Wilk Piątek 13.30-15.00 (co drugi tydzień) Orlik
SKS piłka nożna Tomasz Zając Piątek 13.30-15.00 (co drugi tydzień) Orlik

Informacje na temat szczegółów prowadzonych zajęć można uzyskać bezpośrednio u prowadzących zajęcia. Uczniowie zainteresowani innymi zajęciami proszeni są o zgłaszanie swoich propozycji dyrekcji II LO. Serdecznie zapraszamy do korzystania z dodatkowej oferty, wszystkie zajęcia pozalekcyjne są otwarte dla każdego ucznia.