Podsumowanie konkursu

W dniu 04.04.2019 w MZS nr 4 w Krośnie odbyła się gala rozdania nagród w VI Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego im. Jacoba i Wilhelma Grimmów.

Konkurs odbywał się na dwóch poziomach: poziom pierwszy – szkoły podstawowe i gimnazja, poziom drugi – szkoły ponadgimnazjalne (oddzielnie klasy pierwsze, oddzielnie klasy drugie i trzecie).
Celami głównym konkursu jest doskonalenie znajomości języka niemieckiego oraz motywowanie uczniów do nauki języka niemieckiego, w szczególności uczniów klas pierwszych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
Główną nagrodą jest kurs językowy ufundowany przez Pana Roberta Tomasiewicza – Dyrektora SUCCESS SCHOOL OF ENGLISH w Krośnie. Patronat nad konkursem objęli również Prezydent Miasta Krosna oraz Ambasada Szwajcarii w Polsce. Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, w tym słuchawki, klawiatury, pendrivy, książki oraz dyplomy ufundowane przez organizatorów i prywatnych sponsorów. Konkurs znajduje się na liście konkursów kuratoryjnych, więc laureaci powinni mieć zapis o wyniku na świadectwie i dodatkowe punkty przy przyjęciu do szkół.
Konkurs znajduje się na liście konkursów kuratoryjnych, więc laureaci będą mieć zapis o wyniku na świadectwie i dodatkowe punkty przy przyjęciu do szkół.

ROK 2019

Nazwiska wyróżnionych uczniów:

Klasa VII
I Miejsce - Fabian Zajchowski - SP nr.10 Krosno
II Miejsce - Zuzanna Batorska - SP w Tyrawie Wołoskiej
III Miejsce - Emilia Wasłowicz - Sp nr.10 Krosno
Wyróżnienie :
Bartosz Mazur - SP nr.5 Krosno

SP Klasa VIII i III Gimnazjum
I Miejsce - Samanta Wójcik SP w Jedliczu
I Miejsce - Antonina Kaszuba MSZ 4 w Krośnie
II Miejsce - Karina Rachwał SP w Korczynie
III Miejsce - Katarzyna Pałuk SP w ZS w Nowotańcu
Wyróżnienie
Julia Panas - SP nr.10 w Dębicy
Kinga Gierula ZS w Rymanowie

KLASY I Szkół Ponadpodstawowych
I Miejsce - Pola Rogoz I LO w Sanoku
II Miejsce - Patrycja Rajtar I LO w Sanoku
III Miejsce - Sabina Skiba MZSP w Miejscu Piastowym
Wyróżnienia :
Alicja Lorenc ZSP w Rymanowie
Julia Gondek I LO w Jaśle

Klasy II i III Szkół Ponadgimnazjalnych
I Miejsce - Arkadiusz Zawiła I LO w Jaśle
II Miejsce - Kinga Nitka II LO w Sanoku
III Miejsce - Mikołaj Zajdel II LO w Krośnie
III Miejsce - Jakub Mercik II LO w Krośnie
Wyróżnienia :
Weronika Kwolek ZSP nr.5 w Krośnie
Julia Rozmus I LO w Jaśle

..................................................................................................................

ROK 2018

Nazwiska wyróżnionych uczniów:

SZKOŁY PODSTAWOWE / GIMNAZJALNE

Klasy VII

I miejsce
Kamila Jaworska

II miejsce
Agata Domańska
Paulina Guzik
Martyna Blaszyńska

III miejsce
Bartosz Gazda

Klasy II, III GIMNAZJUM

I miejsce
Marcin Matyasz

II miejsce
Michał Haduch

III miejsce
Sabina Skiba

Wyróżnienia:
Pola Rogoz
Marcel Bytnar

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
Klasy pierwsze
I miejsce
Arkadiusz Zawiła
Karolina Pyzia

II miejsce
Maria Mazur

III miejsce
Katarzyna Grzybowska
Julia Kucharska
Anatola Stabryła

Klasy drugie / trzecie:
I miejsce
Artur Turek

II miejsce
Martyna Rogoz

III miejsce
Weronika Mazurek
Jakub Mercik

Wyróżnienia:
Sandra Rymarz
Kateryna Melnyk

....................................................................................................................

ROK 2017

GIMNAZJA

Klasy pierwsze

I miejsce  Samanta Wójcik

II m.  Oskar Kowalski

III m.  Aleksandra Smaś

Wyróżnienia:

Antonina Kaszuba,  Karolina Bobusia,  Kacper Kania,  Daniel Płonka

Klasy drugie / trzecie:

I miejsce Michał Haduch

II m. Patryk Madejka

III m. Kinga Konsur

Wyróżnienia:

Martyna Pałys,  Karolina Pyzia,  Jakub Fornal

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Klasy pierwsze

I miejsce  Martyna Rogoz

II m.  Kateryna Melnyk, Dominika Karnas

III m. Ewelina Florczak

Wyróżnienia:  

Julia Biernikiewicz, Aleksandra Pacek, Mikołaj Zajdel

Klasy drugie / trzecie:

I miejsce Katarzyna Olszewska

II m.  Artur Turek

III m. Kamila Wojtowicz, Klaudia Kucharska, Sandra Hejnar

Wyróżnienia:

Klaudia Lewtak, Karol Piotrowski, Piotr Mól

..................................................................................................

ROK 2016

GIMNAZJA

Klasy pierwsze

I miejsce Michał Haduch

II m. Pola Rogoz

III m. Bartłomiej Kolanko

Wyróżnienia: Szymon Klatka, Łucja Szopa, Zuzanna Chmielowska

Klasy drugie / trzecie:

I miejsce Dominika Karnas

II m. Martyna Rogoz

III m. Karina Sanicka

Wyróżnienia: Filip Kołek, Mikołaj Zajdel, Kinga Konsur

 SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Klasy pierwsze

I miejsce Katarzyna Olszewska

II m. Piotr Mól

III m. Artur Turek, Sandra Hejnar

Wyróżnienia: Miksiewicz Aleksanda, Świder Jakub, Mazurek Weronika

Klasy drugie / trzecie:

I miejsce Karolina Warchałowska

II m. Marek Jatczyszyn

III m. Zuzanna Wójcik

Wyróżnienia: Kamila Wojtowicz, Zuzanna Sokalska, Klaudia Lewtak

................................................................................................

ROK 2015

Wyniki konkursu kl. I szkoły ponadgimnazjalne:

Miejsce I

Klaudia Kucharska LO Rymanów

Miejsce II

Patrycja Anton  LO Brzozów

Kamila Wojtowicz  LO Brzozów

Miejsce III

Klaudia Lewtak   ZSP nr 5 Krosno

Karol Piotrowski   ZSP nr 5 Krosno

Wyniki konkursu kl. II /III szkoły ponadgimnazjalne:

Miejsce I

Karolina Florczak  I LO Brzozów

Miejsce II

Klaudia Wojnar ZSP nr 5 Krosno

Miejsce III

Karolina Warchałowska I LO Sanok

Klaudia Ziobrowska  ZSP nr 5 Krosno

Wyróżnienie

Marek Jadczyszyn I LO Brzozów

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna