Konkurs języka francuskiego rozstrzygnięty

[mp_row] [mp_span col="12"] [mp_row_inner bg_video_youtube_repeat="true" bg_video_youtube_mute="true" bg_video_repeat="true" bg_video_mute="true"] [mp_span_inner col="12"]

Dnia 5 kwietnia 2017 roku w MZS nr 4 w Krośnie miała miejsce gala wręczenia nagród laureatom IV Międzyszkolnego Konkursu Języka Francuskiego.
Celem konkursu organizowanego przez nauczycieli II LO im. Konstytucji 3 Maja w Krośnie jest popularyzowanie języka francuskiego oraz kultury frankofońskiej wśród młodzieży. Uczestnicy konkursu są dowodem na to, że nawet po dwóch czy trzech latach nauki języka można osiągnąć wysoki poziom jego znajomości i dzięki temu zdobywać nagrody.
Wśród laureatów IV edycji konkursu znaleźli się:
I miejsce – Klaudia Wrona z I LO im. Mikołaja Kopernika w Krośnie
II miejsce ex aequo – Adrianna Wojtowicz z I LO im. Mikołaja Kopernika w Krośnie oraz Joanna Magdziak z II LO im. Konstytucji 3 Maja w Krośnie
III miejsce – Zuzanna Jaskółka z ZSP nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie
Wyróżnienia: Martyna Jajko z I LO im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle
Eliza Niemczyk z II LO im. Konstytucji 3 Maja w Krośnie
Główną nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest kurs językowy ufundowany przez Pana Roberta Tomasiewicza - Dyrektora SUCCESS SCHOOL OF ENGLISH w Krośnie. Honorowy Patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Krosna Pan Piotr Przytocki. Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe: słowniki, książki w języku francuskim, słuchawki i inne gadżety ufundowane przez sponsorów, wśród których znaleźli się: Prezydent Miasta Krosna, Rada Rodziców oraz wydawnictwa francuskojęzyczne, m.in. Hachette. Każdy z nagrodzonych uczniów otrzymał również pamiątkowy dyplom. Dyplomy z podziękowaniami otrzymali również nauczyciele – opiekunowie laureatów.
Jesteśmy usatysfakcjonowani, że konkurs organizowany przez naszą szkołę cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem oraz tym, że młodzież z kolejnych szkół bierze w nim udział. W tym roku byli to uczniowie z ZSP nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie.
Na zakończenie jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom i zapraszamy na przyszłoroczną edycję naszego konkursu.

[/mp_span_inner] [/mp_row_inner] [mp_row_inner bg_video_youtube_repeat="true" bg_video_youtube_mute="true" bg_video_repeat="true" bg_video_mute="true"] [mp_span_inner col="12"] [mp_image_slider ids="5002,5003,5004,5005,5006,5007,5008,5009,5010,5011,5012" size="full" animation="fade" smooth_height="false" slideshow="true" slideshow_speed="7" animation_speed="600" control_nav="true"] [/mp_span_inner] [/mp_row_inner] [/mp_span] [/mp_row]

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna