Medaliści szkoły

Największym wyróżnieniem dla ucznia kończącego II LO jest Medal Szkoły "Za wybitne osiągnięcia", przyznawany od 1996 roku.

 

 

Warunkiem otrzymania Medalu jest spełnienie następujących warunków:
1. Zachowanie końcoworoczne wzorowe przez cały okres nauki.
2. Udział w olimpiadzie ( poza etapem szkolnym ) lub reprezentowanie Szkoły na zewnątrz w różnego rodzaju konkursach czy zawodach sportowych.
3. Średnia ocen na świadectwie z obowiązkowych zajęć edukacyjnych - co najmniej 5,0 (do roku 2004 - co najmniej 4,85 oraz minimum 5,0 z egzaminu dojrzałości)

lub

Wybitne osiągnięcia na arenie ogólnopolskiej i zachowanie końcoworoczne co najmniej dobre przez cały okres nauki.

Medal Szkoły przyznaje Komisja, w skład której wchodzą:
1. Dyrektor Szkoły
2. Wicedyrektor Szkoły
3. Przewodniczący Rady Rodziców
4. Wychowawca klasy, do której uczęszczał kandydat do medalu
5. Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego.

Uzyskanie Medalu Szkoły odnotowuje się na świadectwie szkolnym.

Wyróżnieni Medalem Szkoły "Za wybitne osiągnięcia"

 

 

 

 


Rok szkolny 1995/96


1. Agnieszka Bargieł
2. Grzegorz Ciemała
3. Joanna Omachel
4. Katarzyna Pelczar
5. Monika Sieniawska


Rok szkolny 1996/97


1. Alicja Hejnar
2. Bożena Krzanowska


Rok szkolny 1997/98


1. Ilona Górnicka
2. Iwona Jabłońska
3. Dominika Janusz
4. Agnieszka Kasprzyk
5. Katarzyna Krępulec
6. Urszula Szarek
7. Renata Turek
8. Katarzyna Waśko
9. Barbara Zajkowska


Rok szkony 1998/99


1. Matylda Dziedzic
2. Liliana Iwanow
3. Olga Krzanowska
4. Piotr Mezglewski
5. Łukasz Michalak
6. Barbara Sajnok
7. Elżbieta Wiernasz


Rok szkolny 1999/2000


1. Anna Górka
2. Marcin Klimkiewicz
3. Anna Lorens
4. Anna Śnieżek


Rok szkolny 2000/2001


1. Izabela Eliasz
2. Paweł Płaza
3. Izabela Stachura


Rok szkolny 2001/2002


1. Rafał Gałuszka
2. Joanna Gazda
3. Joanna Ginalska
4. Agnieszka Płonka
5. Jakub Olbrycht
6. Barbara Wojtowicz


Rok szkolny 2002/2003


1. Marcin Krowicki
2. Barbara Nowak
3. Łukasz Półchłopek
4. Anna Rak
5. Małgorzata Seliga
6. Paweł Twaróg
7. Krzysztof Wlaźlik
8. Anna Ząbek
9. Tomasz Stachura
10. Magdalena Waśko


Rok szkolny 2003/2004


1. Mariola Baran
2. Agnieszka Barut
3. Damian Dubis
4. Izabela Franaszek
5. Anna Kluk
6. Agnieszka Szajna
7. Bartosz Świstak
8. Tomasz Turek
9. Bartosz Uliasz
10. Michał Wodziński


Rok szkolny 2004/2005


1. Joanna Lisowska
2. Monika Pigoń
3. Łukasz Szmaj
4. Agnieszka Topolska


Rok szkolny 2005/2006


1. Aleksandra Bargieł
2. Alicja Hędrzak
3. Martyna Gabryel
4. Aurelia Pondo
5. Paulina Staszewska


Rok szkolny 2006/2007


1. Mateusz Biały
2. Joanna Frydrych
3. Maria Irzyk
4. Izabela Kordyś
5. Anna Pudlik
6. Kinga Półchłopek


Rok szkolny 2007/2008


1. Joanna Gładysz
2. Beata Kusz
3. Alicja Nastał
4. Mateusz Nizianty
5. Justyna Papciak
6. Tomasz Penar
7. Agnieszka Wodzińska


Rok szkolny 2008/2009


1. Dorota Grzesik
2. Mateusz Jórasz
3. Małgorzata Kwolek
4. Weronika Lorens
5. Aleksandra Łotuszka
6. Gabriela Machowska
7. Lidia Pojnar
8. Radosław Serek
9. Sebastian Solecki


Rok szkolny 2009/2010


1. Aleksandra Bęben
2. Aleksandra Deptuch
3. Marta Kustra
4. Justyna Przystaś
5. Marta Sienkiewicz


Rok szkolny 2010/2011


1. Martyna Szufnarowska
2. Grzegorz Zajchowski
3. Aleksandra Żywiec


Rok szkolny 2011/2012


1. Monika Dominik
2. Aleksandra Gefert
3. Rafał Jamrogiewicz
4. Anna Łęcka
5. Monika Michalak


Rok szkolny 2012/2013


1. Marlena Biedroń
2. Marcin Dobek
3. Karol Farbaniec
4. Barbara Kordasiewicz
5. Barbara Pelczar
6. Barbara Maria Pelczar
7. Aleksandra Sieniawska
8. Karolina Woźniak


Rok szkolny 2013/2014


1. Karolina Błaszczyk
2. Kinga Janiszewska
3. Rafał Niemiec


Rok szkolny 2014/2015


1. Kamila Buczek
2. Magdalena Koszela
3. Paulina Liwosz
4. Marlena Pelczar
5. Krzysztof Potoczny
6. Arkadiusz Szul
7. Grzegorz Tomoń


Rok szkolny 2015/2016



1. Alicja Czuba
2. Justyna Madej
3. Katarzyna Pelczar
4. Lidia Sługocka
5. Paulina Wójcik
6. Kamil Bogdanowski
7. Przemysław George
8. Wiktor Kazanecki
9. Łukasz Korzeniowski
10.Łukasz Zawisza


Rok szkolny 2016/2017



1. Rozanna Boczar
2. Anna Sas
3. Wiktoria Polak
4. Wiktoria Urban
5. Magdalena Dubiel
6. Paweł Kusiak
7. Weronika Dziadowicz
8. Marlena Paradysz
9. Eliza Niemczyk
10. Aleksandra Borek
11. Zuzanna Dziok
12. Karolina Guśpiel
13. Emilia Kusz
14. Kamil Kalisz
15. Daria Litarowicz
16. Gabriela Patla
17. Dominika Woźniak
18. Marcin Marszał