Olimpiady i konkursy

Uczestnicy olimpiad i konkursów na etapie centralnym

( w nawiasie imię i nazwisko opiekuna )

Olimpiada Chemiczna

  1. Tomasz Penar – finalista – 2008 ( dr Agata Chodorowicz-Bąk )

Olimpiada Filozoficzna

  1. Jakub Olbrycht – finalista – 2002

Olimpiada Historyczna

  1. Joanna Frydrych – finalistka – 2007 ( mgr Elżbieta Świstak )

Olimpiada Języka Łacińskiego

  1. Mateusz Biały – finalista – 2006 ( mgr Maria Wilusz )

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

  1. Joanna Nowak – finalistka ( VI m.) – 1992 ( mgr Tadeusz Klein )
  2. Bartosz Gałązka – finalista – 1994  ( mgr Lucyna Klein )
  3. Piotr Gądek – finalista – 1994 ( mgr Lucyna Klein )
  4. Katarzyna Stasiak – finalistka – 1995  ( mgr Tadeusz Klein )
  5. Paweł Kusiak - laureat  ( II m.) - 2017 ( mgr Renata Pernal )

Olimpiada Ochrony Środowiska

  1. Piotr Mezglewski – finalista – 1997 ( mgr Witold Deptuch )
  2. Tomasz Turek – finalista – 2004 ( mgr Tomasz  Szarłowicz )

Ogólnopolska Olimpiada „Myśli Jana Pawła II”

  1. Magdalena Jasłowska – finalistka (VI miejsce) – 2016 ( ks. mgr Piotr Pernal )
  2. Magdalena Jasłowska – finalistka (IX miejsce) – 2017 ( ks. mgr Piotr Pernal )

Olimpiada Przedsiębiorczości

  1. Radosław Serek – laureat – 2009 ( mgr Zbigniew Suchodolski )

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

  1. Piotr Mezglewski – finalista – 1997 ( mgr Witold Deptuch )
  2. Rafał Gałuszka – finalista – 2001 ( mgr Witold Deptuch )
  3. Krzysztof Potoczny - finalista - 2015 ( mgr Maciej Guzik )
  4. Kamil Kalisz – finalista - 2016 (mgr Maciej Guzik )
  5. Aleksandra Borek - finalistka - 2017 (mgr Maciej Guzik) 

Olimpiada Wiedzy o Mediach

  1. Wiktor Kazanecki – laureat ( V m.) – 2016 ( mgr Arkadiusz Prajsnar )
  2. Marcelina Bolanowska – finalistka – 2016 ( mgr Arkadiusz Prajsnar )
  3. Milena Mnich - laureat - 2017 ( mgr Arkadiusz Prajsnar )
  4. Karolina Guśpiel - laureat - 2017 ( mgr Arkadiusz Prajsnar )

Mała Olimpiada Ekologiczna

  1. Rafał Gałuszka – finalista ( VII m. ) – 2001 ( mgr Witold Deptuch )
  2. Paweł Płaza – finalista ( IX m. ) – 2001 ( mgr Krystyna Sajnok )

Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"

  1. Michał Malczyk - finalista w kat. fizyka - 2011 ( mgr Irma Szott )
  2. Karol Farbaniec - laureat w kat. fizyka - 2013 ( mgr Irma Szott )
  3. Przemysław George – laureat w kat. fizyka – 2016 (mgr Irma Szott )
  4. Filip Zajdel – laureat w kat. fizyka – 2016 (mgr Irma Szott )
  5. Lidia Sługocka – finalistka w kat. fizyka – 2016 ( mgr Irma Szott )
  6. Patrycja Majda – finalistka w kat. fizyka – 2016 ( mgr Irma Szott )

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. Swinarskiego w Toruniu organizowany przez Uniwersytet Toruński

  1. Tomasz Penar – laureat ( II m. ) – 2007 ( dr Agata Chodorowicz-Bąk )
  2. Tomasz Penar – finalista – 2008 ( dr Agata Chodorowicz-Bąk )
  3. Aleksandra Deptuch - laureat - 2010 ( dr Agata Chodorowicz-Bąk )
  4. Arkadiusz Szul - finalista - 2014 ( dr Agata Chodorowicz-Bąk )
  5. Arkadiusz Szul, Kamila Buczek - finaliści - 2015 ( dr Agata Chodorowicz-Bąk )
  6. Łukasz Zawisza – finalista – 2016 (dr Agata Chodorowicz-Bąk )

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny w Płocku organizowany przez Politechnikę Warszawską

  1. Łukasz Zawisza – finalista – 2016 (dr Agata Chodorowicz-Bąk )

 Konkurs o „Złoty indeks Politechniki Krakowskiej”

  1. Łukasz Korzeniowski – laureat w kat. chemia – 2016 (dr Agata Chodorowicz-Bąk )

Ogólnopolski Konkurs „Młodzi przeciwko patologiom społecznym

  1. Kinga Półchłopek – finalistka – 2005 ( mgr Jadwiga Urbanek )
  2. Aurelia Pondo – finalistka – 2005 ( mgr Jadwiga Urbanek )
  3. Kinga Półchłopek – finalistka – 2006 ( mgr Jadwiga Urbanek )
  4. Sebastian Solecki – laureat ( II m. ) – 2007 ( mgr Jadwiga Urbanek )
  5. Anna Jakubowicz – finalistka – 2007 ( mgr Jadwiga Urbanek )
  6. Mateusz Nizianty – finalista – 2007 ( mgr Jadwiga Urbanek )
  7. Gabriela Machowska – laureatka ( III m. ) – 2008 ( mgr Jadwiga Urbanek )
  8. Karolina Woźniak - finalistka - 2011 ( mgr Jadwiga Urbanek )
  9. Klaudia Kusz - finalistka - 2011 ( mgr Jadwiga Urbanek )
  10. Katarzyna Frączek - finalistka - 2013 ( mgr Jadwiga Urbanek )
  11. Anna Dereniowska - finalistka - 2013 ( mgr Jadwiga Urbanek )
  12. Sabina Guzik - finalistka - 2013 ( mgr Jadwiga Urbanek )

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

  1. Izabela Eliasz – finalistka – 2000 ( ks. mgr Mirosław Grendus )
  2. Małgorzata Seliga – finalistka ( X m. ) – 2001 ( ks. mgr Mirosław Grendus )
  3. Łukasz Szmaj – finalista – 2003 ( ks. dr Jan Gołąb )
  4. Łukasz Szmaj – finalista – 2004 ( ks. mgr Grzegorz Bechta )
  5. Łukasz Szmaj – finalista – 2005 ( ks. mgr Roman Lorens )
  6. Maria Irzyk – finalistka – 2007 ( ks. mgr Roman Lorens )
  7. Paweł Gębuś – finalista – 2007 ( ks. mgr Roman Lorens )
  8. Katarzyna Wojtoń – finalistka – 2008 ( ks. mgr Stanisław Sygnarowski )

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Filmie

  1. Grzegorz Nawrocki, Maciej Zajdel – finaliści – 1992 ( mgr Lucyna Klein )

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Kapliczki i obiekty sakralne Karpat"

  1. Katarzyna Korzeniowska - 2011 - laureatka II miejsca ( mgr Jadwiga Urbanek )

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Gospodarce i Turystyce

  1. Michał Morąg – finalista – 2008 ( mgr Zbigniew Suchodolski )
  2. Jakub Janocha – finalista – 2008 ( mgr Zbigniew Suchodolski )
  3. Krzysztof Niziołek – laureat – 2009 mgr Zbigniew Suchodolski )
  4. Krzysztof Lorens – laureat – 2009 ( mgr Zbigniew Suchodolski )
  5. Aleksandra Makoś – finalistka – 2009 ( mgr Zbigniew Suchodolski )

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Współczesnym Izraelu

  1. Marcin Krowicki – finalista – 2001 ( mgr Elżbieta Świstak )
  2. Łukasz Półchłopek – finalista – 2001 ( mgr Elżbieta Świstak )

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z ortografią na co dzień"

  1. Martyna Szufnarowska - finalistka - 2010 ( mgr Renata Pernal )
  2. Marcin Marszał – laureat (V miejsce) – 2016 ( mgr Lucyna Klein )
  3. Marcin Marszał – laureat (IX miejsce) – 2017 ( mgr Lucyna Klein )

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

  1. Zuzanna Dziok – laureat ( III m.) - 2016 ( mgr Arkadiusz Prajsnar )

Ogólnopolski Konkurs "Epizody Niepodległości-Żołnierze Wyklęci"

  1. Dominika Mijal, Marlena Szafranek - 2013 - III m. w kategorii praca literacka ( dr Elżbieta Longosz )

Ogólnopolska Społeczna Olimpiada „Chemia i ekologia”

  1. Agnieszka Płonka – laureatka ( VI m. ) – 2002 ( mgr Jan Wyderka, mgr Witold Deptuch)

Ogólnopolska Społeczna Olimpiada Ekologiczna

  1. Rafał Gałuszka – laureat ( IV m. ) – 2002 ( mgr Witold Deptuch )
  2. Joanna Gazda – finalistka – 2002 ( mgr Witold Deptuch )

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej

  1. Magdalena Marczuk – finalistka – 2009, 2010 ( mgr Jadwiga Urbanek )
  2. Katarzyna Korzeniowksa - finalistka - 2010, 2011 ( mgr Jadwiga Urbanek )
  3. Paulina Bojnowska - finalistka - 2011 ( mgr Jadwiga Urbanek )
  4. Karolina Woźniak - finalistka - 2011 ( mgr Jadwiga Urbanek )
  5. Hubert  Zajdel - finalista - 2010 ( mgr Jadwiga Urbanek )
  6. Katarzyna Frączek - finalistka - 2012, 2013 ( mgr Jadwiga Urbanek )
  7. Dominika Jędrzejczak - finalistka - 2013 ( mgr Jadwiga Urbanek )
  8. Aleksandra Pelczar - finalistka - 2013 ( mgr Jadwiga Urbanek )
  9. Julia Wal - finalistka - 2013 ( mgr Jadwiga Urbanek )

 I Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Mediach

  1. Wiktor Kazanecki - finalista – 2015 (mgr Arkadiusz Prajsnar)

 Aerobik dziewcząt

  1. Zuzanna Bocheńska, Kinga Gruszka, Anna Jamróg, Małgorzata Kmon, Dominika Nitka, Weronika Nitka – I miejsce w finale wojewódzkim Licealiady – 2016 (finału centralnego nie rozgrywano)(mgr Renata Dawidko, mgr Elwira Mikulska)

Tenis stołowy chłopców – finał centralny Licealiady

  1. Marcin Dobek, Rafał Jamrogiewicz, Szymon Kafel – 2011 ( mgr Wojciech Wilk ) - IV miejsce
  2. Marcin Dobek, Rafał Niemiec, Rafał Jamrogiewicz - 2012 ( mgr Wojciech Wilk ) - III miejsce
  3. Marcin Dobek, Rafał Niemiec, Grzegorz Tomoń - 2013 ( mgr Wojciech Wilk ) - XI miejsce
  4. Rafał Niemiec, Grzegorz Tomoń, Kamil Karnasiewicz - 2014 - (mgr Wojciech Wilk) - V miejsce