test2

Dlaczego warto wybrać naszą Szkołę?

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę? Czyli krótka informacja o II LO i ofercie na rok szkolny 2016/17 dla uczniów klas III gimnazjum i ich rodziców.
II Liceum Ogólnokształcące im. Konstytucji 3 Maja
w Krośnie istnieje od 1 września 1988 roku...

Nasza szkoła w projekcie Erasmus+

Nasza szkoła od lat bierze udział w projektach międzynarodowych organizowanych w ramach Unii Europejskiej.
Aktualnie realizujemy projekt pod nazwą:
'Zawody XX i XXI wieku - czy więcej je dzieli, czy łączy'...

Szkolna Grupa Teatralna

Teatr Vacuum powstał w 2003 roku jako propozycja dla uczniów i uczennic, chcących połączyć formy dramatyczne z pogłębianiem znajomości języków obcych. Uczniowie wszystko przygotowują sami – piszą i tłumaczą teksty, układają scenariusze, szyją kostiumy....
Zapraszamy do odwiedzenia strony teatru!

Aktualności

Wracamy do normalności

Od 31 maja (poniedziałek) wszystkie klasy uczą się stacjonarnie zgodnie z aktualnym podziałem godzin opublikowanym na naszej stronie internetowej. 4 czerwca (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Czytaj więcej

Wywiadówki

Zebrania z rodzicami dla klas I-II na miesiąc przed klasyfikacją roczną odbędą się on line w dniu 19 maja (środa) o godz. 17.00. Zapraszamy !

Czytaj więcej

Nauczanie hybrydowe 17-28.05

W dniach 17-21.05 nauczanie stacjonarne odbywać się będzie w klasach I oraz II a-c. Pozostałe klasy uczestniczą w  zdalnym nauczaniu. W drugim tygodniu (24-28.05) nastąpi zmiana. Klasy II d - l - nauczanie stacjonarne, pozostałe klasy - nauczanie zdalne.  

Czytaj więcej