test2

Dlaczego warto wybrać naszą Szkołę?

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę? Czyli krótka informacja o II LO i ofercie na rok szkolny 2016/17 dla uczniów klas III gimnazjum i ich rodziców.
II Liceum Ogólnokształcące im. Konstytucji 3 Maja
w Krośnie istnieje od 1 września 1988 roku...

Nasza szkoła w projekcie Erasmus+

Nasza szkoła od lat bierze udział w projektach międzynarodowych organizowanych w ramach Unii Europejskiej.
Aktualnie realizujemy projekt pod nazwą:
'Zawody XX i XXI wieku - czy więcej je dzieli, czy łączy'...

Szkolna Grupa Teatralna

Teatr Vacuum powstał w 2003 roku jako propozycja dla uczniów i uczennic, chcących połączyć formy dramatyczne z pogłębianiem znajomości języków obcych. Uczniowie wszystko przygotowują sami – piszą i tłumaczą teksty, układają scenariusze, szyją kostiumy....
Zapraszamy do odwiedzenia strony teatru!

Aktualności

Nauczanie hybrydowe

W związku  z Rozporządzeniem MEN z dnia 16.10.2020  o wprowadzeniu w szkołach ponadpodstawowych nauczania hybrydowego klasy I a, b, c, e przechodzą w dniach 19-23.10 na nauczanie zdalne. Pozostałe klasy będą uczyć się w trybie stacjonarnym. Od 26.10 planuje się zmianę na klasy  II  - ilość klas będzie zależała od aktualnej sytuacji epidemiologicznej, komunikat w tej sprawie zostanie podany 22.10 (...

Czytaj więcej

Zebranie w sprawie Studniówki

Informuję, że drugie zebranie w sprawie Studniówki odbędzie się 13.10.2020 (wtorek) o godz. 17.00 w sali nr 16. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych organizacją imprezy.

Czytaj więcej

Wybrano nowy Samorząd

Zakończyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, w których zgodnie z Regulaminem SU mogą uczestniczyć wszyscy uczniowie II LO. Przewodniczącym został Szymon Śnieżek z kl. II f, natomiast Zastępcą Przewodniczącego została Milena Kołek z klasy II h. Gratulujemy i życzymy owocnej działalności !

Czytaj więcej