test2

Dlaczego warto wybrać naszą Szkołę?

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę? Czyli krótka informacja o II LO i ofercie na rok szkolny 2016/17 dla uczniów klas III gimnazjum i ich rodziców.
II Liceum Ogólnokształcące im. Konstytucji 3 Maja
w Krośnie istnieje od 1 września 1988 roku...

Nasza szkoła w projekcie Erasmus+

Nasza szkoła od lat bierze udział w projektach międzynarodowych organizowanych w ramach Unii Europejskiej.
Aktualnie realizujemy projekt pod nazwą:
'Zawody XX i XXI wieku - czy więcej je dzieli, czy łączy'...

Szkolna Grupa Teatralna

Teatr Vacuum powstał w 2003 roku jako propozycja dla uczniów i uczennic, chcących połączyć formy dramatyczne z pogłębianiem znajomości języków obcych. Uczniowie wszystko przygotowują sami – piszą i tłumaczą teksty, układają scenariusze, szyją kostiumy....
Zapraszamy do odwiedzenia strony teatru!

Aktualności

Odbiór świadectw maturalnych

Świadectwa maturalne można odebrać w dniu 3 lipca (wtorek) w godz. 8.00 - 12.00 na II piętrze w salach 20,22 i 24. W późniejszym terminie świadectwa będą do odebrania w sekretariacie Szkoły.

Czytaj więcej

Zbliżają się wakacje…

Przed nami ostatni tydzień nauki: 19.06 (wtorek) - po lekcji 2 odbędzie się przed budynkiem szkoły Festyn Zdrowia przygotowany przez klasę I e - będzie dużo dobrej zabawy. 20.06 (środa) - Dzień ciekawego filmu w II LO. 21.06 (czwartek) - uroczysta Msza Św. w Sanktuarium Św. Jana Pawła II o godz. 8.15. Po mszy ok. 9.30 - spotkania z wychowawcami klas podsumowujące rok szkolny. 22.06 (piątek) - uroc...

Czytaj więcej

Konferencja “Ojczyzna w życiu i nauczaniu Św. Jana Pawła II”

13 czerwca o godz. 11.00 odbędzie się w auli Sanktuarium  Św. Jana Pawła II konferencja naukowa z okazji 21 rocznicy obecności Św. Jana Pawła II w Krośnie, w której wezmą udział uczniowie klas I i II. Konferencję prowadzić będą dr hab. Krzysztof Kaczmarski - IPN Rzeszów i ks. dr Waldemar Janiga - WNK Przemyśl. Zakończenie konferencji ok. 12.30.

Czytaj więcej