Budżet obywatelski miasta Krosna 2022!

Trwa głosowanie na przyszłoroczny Budżet Obywatelski miasta Krosna! Zachęcamy do Głosowania wszystkich mieszkańców Krosna.

Głosowanie odbywa się poprzez stronę internetową: https://krosno.budzet-obywatelski.org/

Każdy mieszkaniec (również niepełnoletni) może oddać swój głos na dwa projekty, jeden ogólnomiejski i dzielnicowy/osiedlowy!

 

Wszystkich zachęcamy do oddania głosów oraz do poparcia projektów:

 

OGÓLNOMIEJSKI

Projekt numer 2:

„Bezpieczne Żwirki – poprawa bezpieczeństwa mieszkańców oraz infrastruktury drogowej na ulicy Żwirki i Wigury oraz Podkarpackiej”

W ramach tego projektu planowana jest modernizacja ciągu komunikacyjnego i pieszego na ul. Żwirki i Wigury w Krośnie, remont istniejących ciągów drogowych, remont istniejącego parkingu oraz stworzenie pasa zieleni przy DPS, budowa czterech bezpiecznych wyniesionych przejść dla pieszych, a także zmiana układu komunikacyjnego przy ul. Podkarpackiej. Inwestycja ta znacząco podniesie poziom bezpieczeństwa mieszkańców.

 

PROJEKT DZIELNICOWY/OSIEDLOWY

Projekt numer 3 :

„Budowa oświetlenia piłkarskiego przy ul. Ostaszewskiego”

Na  stadionie w ostatnim czasie zainstalowano nawodnienie murawy. Już niebawem powstanie trybuna, która z pewnością poprawi komfort oglądania meczów – obydwie inwestycje zostały zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. W związku z ciągłym rozwojem ilości grup młodzieżowych w tym roku zgłoszony został projekt oświetlenia, dzięki któremu na wiosnę i jesienią będzie można dłużej korzystać z boiska, trenując nawet po zapadnięciu zmroku.

W związku z tym prosimy o głosowanie i poparcie naszego projektu w ramach tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego Miasta Krosna zgłoszonego projektu pn. Budowa oświetlenia boiska piłkarskiego przy ul. Ostaszewskiego. Projekt znalazł się w grupie dzielnicowej pod numerem 3.

 

Żeby głosować - wystarczy poświęcić kilka minut na wypełnienie ankiety i wpisanie imienia, nazwiska i numeru pesel. Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Krosna - bez względu na wiek !

 

Z góry dziękujemy za oddanie głosów na obydwa powyższe projekty.

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna