IV Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego

[mp_row] [mp_span col="12"] [mp_row_inner bg_video_youtube_repeat="true" bg_video_youtube_mute="true" bg_video_repeat="true" bg_video_mute="true"] [mp_span_inner col="12"]

W dniu 15.03.2017 w MZS Nr 4 w Krośnie odbył się IV Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego im. Jacoba i Wilhelma Grimmów adresowany do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs odbywał się na dwóch poziomach: poziom pierwszy – gimnazja, poziom drugi – szkoły ponadgimnazjalne (oddzielnie klasy pierwsze, oddzielnie klasy drugie i trzecie).
Celami głównym konkursu jest doskonalenie znajomości języka niemieckiego oraz motywowanie uczniów do nauki języka niemieckiego, w szczególności uczniów klas pierwszych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
Laureatów i wyróżnionych wraz z nauczycielami zapraszamy po odbiór nagród w dniu 05.04.2017r o godz. 12.30 (wejście główne).
Główną nagrodą jest kurs językowy ufundowany przez Pana Roberta Tomasiewicza – Dyrektora SUCCESS SCHOOL OF ENGLISH w Krośnie. Patronat nad konkursem objęli również Prezydent Miasta Krosna oraz Ambasada Szwajcarii w Polsce. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe, w tym słuchawki, klawiatury, pendrivy, książki oraz dyplomy ufundowane przez organizatorów i prywatnych sponsorów. Konkurs znajduje się na liście konkursów kuratoryjnych, więc laureaci powinni mieć zapis o wyniku na świadectwie i dodatkowe punkty przy przyjęciu do szkół.

Laureaci i wyróżnieni:
GIMNAZJA
Klasy pierwsze
I miejsce Samanta Wójcik
II m. Oskar Kowalski
III m. Aleksandra Smaś
Wyróżnienia:
Antonina Kaszuba, Karolina Bobusia, Kacper Kania, Daniel Płonka
Klasy drugie / trzecie:
I miejsce Michał Haduch
II m. Patryk Madejka
III m. Kinga Konsur
Wyróżnienia:
Martyna Pałys, Karolina Pyzia, Jakub Fornal

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
Klasy pierwsze
I miejsce Martyna Rogoz
II m. Kateryna Melnyk, Dominika Karnas
III m. Ewelina Florczak
Wyróżnienia:
Julia Biernikiewicz, Aleksandra Pacek, Mikołaj Zajdel

Klasy drugie / trzecie:
I miejsce Katarzyna Olszewska
II m. Artur Turek
III m. Kamila Wojtowicz, Klaudia Kucharska, Sandra Hejnar
Wyróżnienia:
Klaudia Lewtak, Karol Piotrowski, Piotr Mól

Dziękujemy nauczycielom opiekunom za przygotowanie młodzieży i zapraszamy na Galę rozdania nagród. Osoby zainteresowane wglądem w prace konkursowe prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, celem ustalenia terminu spotkania.
W imieniu organizatorów
Anna Przybyłowicz

[/mp_span_inner] [/mp_row_inner] [mp_row_inner bg_video_youtube_repeat="true" bg_video_youtube_mute="true" bg_video_repeat="true" bg_video_mute="true"] [mp_span_inner col="6"] [mp_image id="4900" size="full" link_type="custom_url" link="#" target="false" align="left"] [/mp_span_inner] [mp_span_inner col="6" classes="motopress-empty mp-hidden-phone"] [/mp_span_inner] [/mp_row_inner] [/mp_span] [/mp_row]

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna