Konkurs Języka Niemieckiego

W dniu 10.03.2022 odbył się etap szkolny VIII Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego im. Jacoba i Wilhelma Grimmów. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się następujący uczniowie:

w kategorii klas pierwszych i drugich:
1. Jakub Ginter II d
2. Michał Szpak II d
3. Gabriela Kasprzyk I a

w kategorii klas trzecich:
1. Samanta Wójcik III d
2. Antonina Kaszuba III d
3. Ewelina Słota III j

W dniu 29.03.2022 o godzinie 9.30 (wtorek) odbędzie się VIII Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego im. Jacoba i Wilhelma Grimmów w MZS nr 4, ul. Kisielewskiego 18 w Krośnie.

Konkurs odbywa się na dwóch poziomach: poziom pierwszy – szkoły podstawowe, poziom drugi – szkoły ponadpodstawowe (oddzielnie klasy pierwsze i drugie, oddzielnie klasy starsze).

Celami głównym konkursu jest doskonalenie znajomości języka niemieckiego oraz motywowanie uczniów do nauki języka, w szczególności uczniów klas młodszych.

Nagrodą jest kurs językowy ufundowany przez Pana Roberta Tomasiewicza – Dyrektora SUCCESS SCHOOL OF ENGLISH w Krośnie (trymestr). Patronat nad konkursem objęli również Prezydent Miasta Krosna oraz Ambasada Szwajcarii w Polsce. Laureaci konkursu otrzymają w dniu 12.04.2022 o godz. 11.00 nagrody rzeczowe oraz dyplomy ufundowane przez organizatorów i prywatnych sponsorów.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna