Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej o puchar Dyrektora II LO w Krośnie w ramach akcji WOŚP.

17.12.2021 – hala sportowa II LO w Krośnie

Za nami kolejny, coroczny turniej siatkówki  w II LO w Krośnie. Było naprawdę ciekawe. Emocje towarzyszyły nie tylko zawodnikom ale również kibicom. Z widowni dało się słyszeć okrzyki  i oklaski dla ulubionych drużyn. A w turnieju wzięły udział następujące zespoły:

- Komenda Miejska Policji

- Krośnieńska Huta Szkła

- I LO Krosno

- II LO Krosno

- LO STARK Świerzowa

- Odział Celny Krosno

Po przedstawieniu teamów przez prowadzących imprezę  Kasię Dziadosz i Kubę Kazalskiego oraz przemówieniu Pana Dyrektora, wszyscy mieli okazję posłuchać oraz pooglądać część artystyczną zorganizowaną przez uczniów naszej szkoły, którą uświetniły swoim śpiewem:  Julia Błaszczyk, Natalia Mól, Jagoda Filipowicz oraz tańcem – Victoria Gomółka. Warto wspomnieć również, że tegoroczny turniej niesie ze sobą wspaniałą akcję charytatywną – WOŚP, które w tym roku zbiera fundusze na okulistykę dziecięcą.

Równo o 17:00 rozpoczęliśmy wieczorowe rozgrywki. Obydwie strony sali świetnie zaczęły serie starć. Zawodnicy bardzo dobrze sobie radzili. Tak jak już wcześniej wspomniano mieli wsparcie z widowni – dało się słyszeć okrzyki radości po zdobyciu punktów! Niesamowite wydarzenie miało swój koniec późnym wieczorem z takim oto skutkiem:

1 miejsce: Komenda Miejska Policji w Krośnie

2 miejsce: Oddział Celny w Krośnie

3 miejsce: Reprezentacja nauczycieli II LO w Krośnie

4 miejsce: KHS w Krośnie

5 miejsce Reprezentacja nauczycieli I LO w Krośnie i LO-Stark Świerzowa

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców. Zapraszamy za rok!

A  wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji imprezy serdecznie dziękujemy, panu mgr Wojciechowi Wilkowi za organizację turnieju, uczniom i ich rodzicom za przygotowanie pysznych wypieków, uczniom, którzy obsługiwali imprezę (nagłośnienie, obsługa kulinarna, itp) praktycznie przez cały dzień. Dziękujemy także wszystkim darczyńcom - o zebranej kwocie poinformujemy później, przed nami jeszcze kolejne akcje wspierające WOŚP przygotowane przez uczniów II LO.

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna