Sukcesy po niemiecku

[mp_row] [mp_span col="12"]

III MIEJSCE W KONKURSIE „TURBOLANDESKUNDE” !!!

Drużyna z naszej Szkoły w składzie : Dominika Karnas (IA), Justyna Grzebyk (ID), Justyna Gonet (IIE) pod opieką pani Anny Hadel uczestniczyła w etapie regionalnym konkursu wiedzy o Szwajcarii „Turbolandeskunde” w Przemyślu i zajęła III miejsce.
Konkurs jest organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego.

WYRÓŻNIENIE DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W KONKURSIE ORGANIZOWANYM PRZEZ NIEMIECKI BUNDESLAND NORDRHEIN – WESTFALLEN !!!

Podczas wizyty uczniów naszej szkoły w Niemczech na wymianie młodzieży z AGSG Gymnasium z Marl we wrześniu 2016 r., w ramach wspólnego projektu powstał album o młodzieży w naszych krajach, który został wysłany na konkurs „ Spotkania z Europą Wschodnią”. Jest to konkurs organizowany od wielu lat przez ministerstwo niemieckiego landu Północna Nadrenia – Westfalia.
Projekt ten uzyskał wyróżnienie w i wszyscy uczestnicy oraz organizatorka wymiany, pani Anna Hadel, otrzymają dyplomy i nagrody.

[/mp_span] [/mp_row] [mp_row bg_video_youtube_repeat="true" bg_video_youtube_mute="true" bg_video_repeat="true" bg_video_mute="true"] [mp_span col="12"] [mp_image id="4924" size="full" link_type="custom_url" link="#" target="false" align="left"] [/mp_span] [/mp_row]

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna