Z wizytą w Warszawie

W dniach 30.05 – 1.06 klasy I B i I D (pod opieką Pani Tatiany Gonet, Pani Tamary Grodeckiej – Zaremby, ks. Tadeusza Piwińskiego i Pana Arkadiusza Prajsnara) wybrały się na szkolną wycieczkę do stolicy. Czas spędzony w największym polskim mieście obfitował w wiele niesamowitych wydarzeń i spotkań z wybitnymi ludźmi świata kultury i mediów.

Kiedy przed godziną 10.00 zajeżdżaliśmy pod redakcję radiowej „Trójki” (znajdującej się naprzeciw stadionu Legii), nikt z nas nie przypuszczał, że za chwilę zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcie z Panem Arturem Andrusem i legendą rozgłośni, Panem Markiem Niedźwieckim, a trzy dni w Warszawie miną tak szybko i to, co zobaczymy i wyniesiemy z tej wycieczki, zostanie w nas na bardzo długo.

Jeszcze wiele razy wspominać będziemy spacer po Teatrze Polskim z jego dyrektorem – Panem Andrzejem Sewerynem, nietypowy wykład cenionego i znakomitego aktora – Pana Jana Englerta, rady dotyczące przyszłości wygłaszane przez Pana Marka Zająca w auli Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego czy zachęty ks. bp. Rafała Markowskiego, by uczestniczyć w nadchodzących Światowych Dniach Młodzieży.

W redakcji TVN uczniowie zdobyli autografy znanych osób, a przede wszystkim mogli przyjrzeć się, jak wygląda praca dziennikarzy w jednej z największych telewizji. Po studiu i zakamarkach olbrzymiego budynku oprowadzał nas Pan Marek Nowicki (dobrze znany niektórym klasom, gdyż kilka miesięcy temu w naszej szkole przeprowadził warsztaty medialne) oraz Pani Brygida Grysiak.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wycieczki.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

Musisz być Zaloguj aby dodać komentarz