Znakomite sukcesy judoków

Pomimo pandemii nasi uczniowie z powodzeniem startują w zawodach rangi ogólnopolskiej . Wczoraj w Zamościu zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w Judo. Znakomicie spisała się Anna Bednarz z kl . II k, która w gronie 23 zawodniczek dotarła do finału i wywalczyła srebrny medal. Ania trenuje w UKS „Piętnastka” pod okiem pana Mirosława Nowickiego. Warto dodać , że jest to kolejny duży sukces Ani. Niedawno podczas Europan Judo Cadet rozegranym w Szczyrku 11.10.2020r. Anna Bednarz zajęła III miejsce w Pucharze Europy w judo kadetek - jest to jej największe z dotychczasowych osiągnięć.
Jest też Mistrzynią Polski Młodziczek z roku 2019, zdobyła I miejsce i III miejsce w Pucharach Polski Juniorek młodszych. Reprezentuje Polskę w kategorii Kadetek (juniorek młodszych).
27 września 2020 wywalczyła III miejsce w Pucharze Polski, w tych samych zawodach nasz uczeń kl. II Filip Bęben także wywalczył III miejsce. Wielu uczniów II LO reprezentujących UKS „Piętnastka” również osiąga znakomite wyniki. Anna Koś startując 30 września 2020 w Biesku-Białej zajęła III miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Polski i wywalczyła awans. Podczas Międzywojewódzkich Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek - Bielsko Biała 10.11.2020r. Joanna Bednarz wywalczyła srebrny medal, a Mateusz Gromek i Zuzanna Grysztar – brązowe medale.
Duże gratulacje dla zawodników UKS „Piętnastka” i trenera pana Mirosława Nowickiego, który jest też nauczycielem w SP 15.

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna