Podsumowanie konkursu

W dniu 12.04.2022  odbyła się  gala rozdania nagród w VIII Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego im. Jacoba i Wilhelma Grimmów w Miejskim Zespole Szkół nr 4 w Krośnie.

Wśród 66 osób zgłoszonych do konkursu wyróżnieni zostali następujący uczniowie:

Klasy VII i VIII szkoły podstawowe
I m. Martyna Bąk
II m. Rafał Przymusiński

III m. Julia Machowska

wyróżnienia:
Oskar Pyteraf

Mikołaj Prajsnar

Olaf Bobusia

 

Klasy I i II szkoły ponadpodstawowe:
I m. Wiktoria Szatkowska

II m. Jagoda Wielosik

III m. Karolina Kaczmarska

wyróżnienia:
Jakub Ginter

Veronika Barna

Klasy III i IV szkoły ponadpodstawowe:
I m. Samanta Wójcik

II m. Antonina Kaszuba

III m. Sylwester Pietryka

wyróżnienia:
Marcelina Zagozdon

Paulina Kozłowska

Bartosz Walczak

Uczniom, nauczycielom i rodzicom serdecznie gratulujemy!

Konkurs odbywa się na dwóch poziomach: poziom pierwszy – szkoły podstawowe, poziom drugi – szkoły ponadpodstawowe (oddzielnie klasy pierwsze i drugie, oddzielnie klasy starsze).

Celami głównym konkursu jest doskonalenie znajomości języka niemieckiego oraz  motywowanie uczniów do nauki języka, w szczególności uczniów klas młodszych.

Nagrodą jest kurs językowy ufundowany przez Pana Roberta Tomasiewicza – Dyrektora SUCCESS SCHOOL OF ENGLISH w Krośnie (trymestr). Patronat nad konkursem objęli również Prezydent Miasta Krosna oraz Ambasada Szwajcarii w Polsce. Wspierają nas również Wydawnictwo Nowa Era - Krzysztof Półchłopek, Firma BEMAG - Magdalena Sołtysik, Firma Glasmark - Marek Rygiel.

Konkurs jest wpisany na listę kuratoryjną.

.......................................................................................................................................

ROK 2021 - pandemia

.........................................................................................................................................

ROK 2020

Nazwiska wyróżnionych uczniów:

Klasy siódme

I miejsce  Gabriela Kasprzyk  MZS nr 4 Krosno

II m.  Laura Zajchowska MZS nr 1 Krosno

III m.  Natalia Kucharska SP Rogi

Wyróżnienia:

Hubert Folcik SP  Lubatowa

Klasy ósme:

I miejsce Fabian Zajchowski MZS nr 1 Krosno

II m. Dawid Delimat SP Głowienka

III m. Filip Jurczyk SP Głowienka

Wyróżnienia:

Jakub Wanat – SP Frysztak

Paulina Michalec - SP Frysztak

Konrad  Filar – SP  Jedlicze

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

Klasy pierwsze

I miejsce  Martyna Ragan  LO Kolbuszowa

II m.  Samata Wójcik II LO Krosno

III m. Antonina Kaszuba II LO Krosno

Wyróżnienia:  

Milena Biernikiewicz  I LO Sanok

Dominik Brajta I LO Sanok

Klasy drugie / trzecie:

I miejsce Michał Haduch I LO Brzozów

II m.  Marcin Matyasz I LO Brzozów

III m. Wojciech Kapała ZS Dębica

Wyróżnienia: 

Pola Rogoz I LO Sanok

Weronika Kwolek  Zespół Szkół Elektrycznych Krosno

Julia Rozmus I LO Jasło

....................................................................................................................................................

ROK 2019

Nazwiska wyróżnionych uczniów:

Klasa VII
I Miejsce - Fabian Zajchowski - SP nr.10 Krosno
II Miejsce - Zuzanna Batorska - SP w Tyrawie Wołoskiej
III Miejsce - Emilia Wasłowicz - Sp nr.10 Krosno
Wyróżnienie :
Bartosz Mazur - SP nr.5 Krosno

SP Klasa VIII i III Gimnazjum
I Miejsce - Samanta Wójcik SP w Jedliczu
I Miejsce - Antonina Kaszuba MSZ 4 w Krośnie
II Miejsce - Karina Rachwał SP w Korczynie
III Miejsce - Katarzyna Pałuk SP w ZS w Nowotańcu
Wyróżnienie
Julia Panas - SP nr.10 w Dębicy
Kinga Gierula ZS w Rymanowie

KLASY I Szkół Ponadpodstawowych
I Miejsce - Pola Rogoz I LO w Sanoku
II Miejsce - Patrycja Rajtar I LO w Sanoku
III Miejsce - Sabina Skiba MZSP w Miejscu Piastowym
Wyróżnienia :
Alicja Lorenc ZSP w Rymanowie
Julia Gondek I LO w Jaśle

Klasy II i III Szkół Ponadgimnazjalnych
I Miejsce - Arkadiusz Zawiła I LO w Jaśle
II Miejsce - Kinga Nitka II LO w Sanoku
III Miejsce - Mikołaj Zajdel II LO w Krośnie
III Miejsce - Jakub Mercik II LO w Krośnie
Wyróżnienia :
Weronika Kwolek ZSP nr.5 w Krośnie
Julia Rozmus I LO w Jaśle

..................................................................................................................

ROK 2018

Nazwiska wyróżnionych uczniów:

SZKOŁY PODSTAWOWE / GIMNAZJALNE

Klasy VII

I miejsce
Kamila Jaworska

II miejsce
Agata Domańska
Paulina Guzik
Martyna Blaszyńska

III miejsce
Bartosz Gazda

Klasy II, III GIMNAZJUM

I miejsce
Marcin Matyasz

II miejsce
Michał Haduch

III miejsce
Sabina Skiba

Wyróżnienia:
Pola Rogoz
Marcel Bytnar

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
Klasy pierwsze
I miejsce
Arkadiusz Zawiła
Karolina Pyzia

II miejsce
Maria Mazur

III miejsce
Katarzyna Grzybowska
Julia Kucharska
Anatola Stabryła

Klasy drugie / trzecie:
I miejsce
Artur Turek

II miejsce
Martyna Rogoz

III miejsce
Weronika Mazurek
Jakub Mercik

Wyróżnienia:
Sandra Rymarz
Kateryna Melnyk

....................................................................................................................

ROK 2017

GIMNAZJA

Klasy pierwsze

I miejsce  Samanta Wójcik

II m.  Oskar Kowalski

III m.  Aleksandra Smaś

Wyróżnienia:

Antonina Kaszuba,  Karolina Bobusia,  Kacper Kania,  Daniel Płonka

Klasy drugie / trzecie:

I miejsce Michał Haduch

II m. Patryk Madejka

III m. Kinga Konsur

Wyróżnienia:

Martyna Pałys,  Karolina Pyzia,  Jakub Fornal

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Klasy pierwsze

I miejsce  Martyna Rogoz

II m.  Kateryna Melnyk, Dominika Karnas

III m. Ewelina Florczak

Wyróżnienia:  

Julia Biernikiewicz, Aleksandra Pacek, Mikołaj Zajdel

Klasy drugie / trzecie:

I miejsce Katarzyna Olszewska

II m.  Artur Turek

III m. Kamila Wojtowicz, Klaudia Kucharska, Sandra Hejnar

Wyróżnienia:

Klaudia Lewtak, Karol Piotrowski, Piotr Mól

..................................................................................................

ROK 2016

GIMNAZJA

Klasy pierwsze

I miejsce Michał Haduch

II m. Pola Rogoz

III m. Bartłomiej Kolanko

Wyróżnienia: Szymon Klatka, Łucja Szopa, Zuzanna Chmielowska

Klasy drugie / trzecie:

I miejsce Dominika Karnas

II m. Martyna Rogoz

III m. Karina Sanicka

Wyróżnienia: Filip Kołek, Mikołaj Zajdel, Kinga Konsur

 SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Klasy pierwsze

I miejsce Katarzyna Olszewska

II m. Piotr Mól

III m. Artur Turek, Sandra Hejnar

Wyróżnienia: Miksiewicz Aleksanda, Świder Jakub, Mazurek Weronika

Klasy drugie / trzecie:

I miejsce Karolina Warchałowska

II m. Marek Jatczyszyn

III m. Zuzanna Wójcik

Wyróżnienia: Kamila Wojtowicz, Zuzanna Sokalska, Klaudia Lewtak

................................................................................................

ROK 2015

Wyniki konkursu kl. I szkoły ponadgimnazjalne:

Miejsce I

Klaudia Kucharska LO Rymanów

Miejsce II

Patrycja Anton  LO Brzozów

Kamila Wojtowicz  LO Brzozów

Miejsce III

Klaudia Lewtak   ZSP nr 5 Krosno

Karol Piotrowski   ZSP nr 5 Krosno

Wyniki konkursu kl. II /III szkoły ponadgimnazjalne:

Miejsce I

Karolina Florczak  I LO Brzozów

Miejsce II

Klaudia Wojnar ZSP nr 5 Krosno

Miejsce III

Karolina Warchałowska I LO Sanok

Klaudia Ziobrowska  ZSP nr 5 Krosno

Wyróżnienie

Marek Jadczyszyn I LO Brzozów

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna