Szczególnie zaangażowani w Wolontariat

Dla najbardziej zasłużonych wolontariuszy z naszej szkoły został zorganizowany przez Koło Hospicyjno-Charytatywne w Krośnie, wyjazd do Warszawy do Pałacu Prezydenckiego w 2010 r., wyjazd do Parlamentu Europejskiego w Brukseli w 2012 roku oraz wyjazd do Warszawy i spotkanie z parą prezydencką w 2017 r.

Parlament Europejski w Brukseli

Szczególne zaangażowanie na rzecz wolontariatu wykazały uczennice Gabriela Kuźnar i Magdalena Guzik które w 2013 r. otrzymały z rąk prezydenta Krosna statuetkę „Zasłużony dla wolontariatu”. W obecnym roku szkolnym nasze uczennice :Gabriela Patla, Angela Smoleń, Izabela Niezgoda i Natalia Rak, również otrzymały statuetkę „Zasłużony dla wolontariatu”, które wręczył im prezydent miasta Krosna.

Z naszej szkoły niektórzy uczniowie angażują się w Grupie św. Łazarza i udzielają się jako wolontariusze m.in. zabezpieczając medycznie różne imprezy na terenie Krosna, organizują pokazy Pierwszej Pomocy w okolicznych gminach oraz udzielają się w Zakonie i Stowarzyszeniu św. Łazarza. Do szczególnie zaangażowanych osób można zaliczyć : Maćka Zajdla (absolwent), Aleksandrę Wierdak i Karolinę Giemzę.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna