Dzień Guzikówki

We wtorek 26 kwietnia odbył się tzw. "Dzień Guzikówki". Organizatorem wydarzenia był Samorząd Uczniowski. Tydzień wcześniej przedstawiciele każdej z klas wylosowali dla swoich kolegów i koleżanek temat przewodni, którym był film lub serial. Wśród najczęściej wylosowanych królował Marvel, Harry Potter Western, Stranger Things, później każda klasa miała za zadanie ubrać się w stylu wylosowanego filmu lub serialu przygotować jakiś dobry poczęstunek z nim korespondujący, napisać o nim ciekawostkę oraz wyłonić dwóch liderów którzy następnie reprezentowali całą klasę w międzyszkolnym quizie za te wszystkie konkurencje specjalnie wyłoniona komisja przyznała punkty

Według oficjalnych wyników na pierwszym miejscu uplasowała się klasa ID (37p). Na drugim miejscu znalazła się klasa IA (36p). Nie zabrakło miejsca na podium również dla klasy 3j, która zajęła trzecie miejsce (35p)

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniu tego dnia oraz za dobrą zabawę!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna