Wyniki konkursów

13 stycznia poznaliśmy wyniki II etapu Podkarpackiego Konkursu Chemicznego, który odbył się w grudniu w Rzeszowie. Wśród 42 uczniów którzy awansowali do ścisłego finału znaleźli się podopieczni dr Agaty Chodorowicz-Bąk: Paweł Winiarski z kl. III e i Filip Dereniowski z kl. I e. W II etapie startowało 127 uczniów z kilku województw.

6 stycznia odbył się etap szkolny Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, który wyłonił 3-osobową reprezentację Szkoły na etap wojewódzki, który odbędzie się w kwietniu w Krośnie. Zwyciężyła Patrycja Pelczar z kl. I f, a kolejne miejsca premiowane awansem zajęli Filip Dereniowski i Jan Zaremba z kl. I e (opiekunem uczniów jest mgr Maciej Guzik).

10 stycznia odbył się I etap II Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie organizowanego przez Rzeszowską Szkołę Wyższą. Wśród 86 zakwalifikowanych znalazło się 7 uczniów z kl. III c - podopiecznych dr Elżbiety Longosz: Natalia Bendas, Patrycja Bor, Wiktor Dyląg, Katarzyna Gładysz, Agnieszka Jaracz, Bartłomiej Stefaniak i Justyna Szymbara. Finał wojewódzki odbędzie się 24 stycznia w Rzeszowie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna