Rekrutacja do oddziału dwujęzycznego na “Guzikówce”

Szkoła Podstawowa Nr 15 w MZS Nr 4 w Krośnie zaprasza do oddziału dwujęzycznego.
Drogi Rodzicu! Jeśli Twoje dziecko ukończy w tym roku szkolnym klasę szóstą szkoły podstawowej,, chce swobodnie posługiwać się językiem angielskim, porozumiewać się z ludźmi, poznawać kulturę i historię ich kraju, czytać literaturę piękną i fachową z różnych dziedzin, to warto wybrać VII klasę w oddziale dwujęzycznym w SP 15.
Szkoła zapewnia zwiększony wymiar godzinowy zajęć językowych: 5 godzin z języka angielskiego oraz realizację wybranego drugiego języka obcego – niemieckiego lub francuskiego. W języku polskim i w języku angielskim odbywać się będzie nauka fizyki i drugiego przedmiotu.
Warto podjąć naukę w klasie dwujęzycznej, ponieważ daje ona możliwość opanowania języka obcego na bardzo wysokim poziomie podczas zajęć prowadzonych przez doskonale wykształconą kadrę pedagogiczną, w dobrze wyposażonych multimedialnych pracowniach językowych. Klasy dwujęzyczne biorą udział w wymianach międzynarodowych ze szkołami z krajów anglojęzycznych. Naukowcy udowodnili, że intensywne trenowanie mózgu ćwiczeniami językowymi przyczynia się do wszechstronnego doskonalenia procesów myślowych, co daje pozytywne efekty w pokonywaniu trudności i rozwiązywaniu wszelkich problemów w życiu.

11 kwietnia 2017r. w godzinach 16 – 18 zapraszamy do obejrzenia bazy lokalowej i dydaktycznej w trakcie „Dnia Otwartego”.
Szczegółowy harmonogram rekrutacji na stronach SP 15 i Gimnazjum Nr 4 w Krośnie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna