Zachęcamy do głosowania !

Szanowni Państwo,

rodzice, uczniowie i nauczyciele !

Zwracamy się z prośbą o poparcie dla projektu pod nazwą: „Zamiast się spinać, zacznij się wspinać”, zgłoszonego do Budżetu Obywatelskiego Miasta Krosna na rok 2020 . Projekt ma na celu dofinansowanie ścianki wspinaczkowej, która w ubiegłym roku powstała w naszej szkole, aby mogła być ogólnodostępna i bezpłatna dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Chcielibyśmy, aby obiekt ten był czynny również w tym roku i dostępny dla szerszej grupy odbiorców, więc niezbędne jest pozyskanie środków finansowych na wykonanie corocznych przeglądów technicznych (bez których obiekt nie może być dopuszczony do użytkowania), poczynienie pewnych inwestycji sprzętowych i zatrudnienie operatorów ściany, którzy będą czuwali nad bezpieczeństwem użytkowników i prowadzili szkolenia dla osób zaczynających swoją przygodę ze wspinaniem.

Prosimy o Wasze poparcie i głosy! Zagłosować można bez wychodzenia z domu, za pomocą aplikacji elektronicznej dostępnej na stronie internetowej budżetu obywatelskiego: https://krosno.budzet-obywatelski.org/

Głosować można od 8 listopada do 2 grudnia 2019!

Oddajcie głos na projekt „Zamiast się spinać, zacznij się wspinać”. To szansa na wspinaczkową przygodę dla wszystkich!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna