Zmiana rozkładu jazdy autobusów od 5.10 – remont ulicy Traugutta

Od 5 października z powodu zamknięcia ulicy Traugutta zmienią się trasy kilku ważnych kursów, którymi uczniowie dojeżdżają na lekcje. Tymczasowy rozkład jazdy ma obowiązywać co najmniej do 15 listopada. Przekazujemy najważniejsze zmiany w formie praktycznej (dzięki uprzejmości naszego absolwenta) oraz oficjalny komunikat MKS:

- wszystkie kursy "7" z Głowienki, Szczepańcowej i Świerzowej pojadą przez ulicę Zręcińską i najbliżej szkoły zatrzymają się na ulicy Czajkowskiego (obecnie stają obok apteki). Kursy powrotne także nie wjadą na Osiedle Traugutta, ale zatrzymają się na przystanku "Podkarpacka Węzeł" - przy skrzyżowaniu z Czajkowskiego i Składową,

- z przystanku "Osiedle Traugutta Szkoła" (ten najbliżej szkoły obok parkingu) nie będzie odjeżdżał kurs "G" o 14:12 do centrum miasta, Dworca i na Białobrzegi. Aby do niego wsiąść, trzeba będzie podejść na przystanek obok apteki (odjazd stamtąd 14:14). Ten kurs służy wielu przesiadkom na Placu Monte Cassino więc jest to utrudnienie, bo trzeba będzie  przemierzyć osiedle.

Na szczęście bez zmian pojedzie szybki kurs linii "7" o 14:11 z "Osiedle Traugutta Szkoła" do Dworca, on istnieje także pod przesiadki.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna